Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, politika, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, profese a zaměstnání, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, fikce a fantasy, vlastnosti, politici, žurnalisté a novináři, zločin a právo, křesťanství, historie, lékařství, poruchy, školství atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Rčení, moudra, aforismy, moudrosti, úsloví, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Rčení, moudra, aforismy, moudrosti, úsloví, přísloví, myšlenky, . Naleznete zde hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Informace, cestování, hry, zábava

Anekdoty, vtípky, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, vtípky, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Němcích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O manželství, O Windows, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O škole, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních apod.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Logické, Oddechové, Strategie, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Klasické a podobně.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: internet, webové stránky, Vlajky států a zemí světa, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Sexy Rie Miyazawa, tipy, Super online flash hry, Dopravní značení, Omalovánky zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Biografie známých osobností, Online testy zdarma, volný čas

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Přání, Špalda, Kuba, Plzeň, Bramborový salát, Pastýř, K Tisku, Vánoční hvězda, Jesličky, Pozadí, Sám doma, Vánoční ubrusy, Umělý vánoční stromek, Ostrava, Vánoční koledy, Drážďany, Papírové ozdoby, Písnička, Anděl, Vánoční trhy, Adventní věnec, Zima, Desktop, Křesťanství, K Vytisknutí, Šišky, Václavské náměstí, Cesmína, Vánoční tapety, Tablet, Vánoční světýlka apod.

Obrázky ke stažení - full HD tapety ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. můžete využít v mobil, smartphone, phablet, tablet, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, PC, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows 2000, BlackBerry OS, Linux Mint, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Linux Fedora, macOS. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, květiny, kytky, dopravní prostředky, sportovní pozadí, příroda, krajina, psi a štěňátka, rostliny, letadla, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, zvířata, noční města, operační systémy, Windows, auta, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny. Dostupné velikosti jsou 1280x768, 1536x864, 1536x2048, 1920x1200, 320x568, 1366x1024, 1280x1024, 412x846, 1200x1920, 2048x1536, 1600x1200, 854x480, 1440x960, 1152x864, 768x1024, 800x600 atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, kterak editovat, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak konvertovat soubory těchto typů: internet a web, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, grafiku, hudební audio soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Montana, Washington, Arkansas, Minnesota, Jižní Dakota, Aljaška, Severní Karolína, Nové Mexiko, Kansas, Michigan, Mississippi, Iowa, Idaho, Connecticut, Wisconsin, Wyoming, Louisiana, Massachusetts, Vermont, Oklahoma, New York, Illinois, Delaware, Missouri, Havaj atd.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry pro děti zdarma, Kliparty zdarma, Wayne Rooney, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky vlajek měst ČR, Online geografické testy zdarma bez registrace, Travel in Europe, linky, pro dospělé, F

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, školství, chemie, technika, matematika, věda, nápoje, ekonomie a ekonomika, materiály, účetnictví, psychologie, český jazyk, nemoce, software, zločin a právo, počítače, náboženství a křesťanství, internet, kultura, hardware, filozofie, jídlo, politika, bankovnictví atd.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kapr, Václavské náměstí, Cesmína, Přáníčko, Kameňák, Jezulátko, PF, Koleda, Adventní kalendář, Jmenovka, Wallpaper, Brno, Tisk, Špalda, Rostliny, Tiskárna, Strom, Lego, Alkoholový kalendář, Vánoční svařák, Vánoční kaktus, Osvětlení do oken, Popelka, Sněhová vločka, Filmy, Vánoční ozdoby, Televize, Hostina, Vánoční punč, Pro děti, Pozadí apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Gábina Partyšová, Obrázky zdarma, A, výukové pomůcky, Real Madrid CF, humor, Online vánoční magazín, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro děti

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní, Karetní a podobně.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako ekonomie a ekonomika, latina, software, nápoje, školství, jídlo, rostliny, nemoce, bankovnictví, matematika, počítače, účetnictví, literatura, fyzika, sport, materiály, nástroje, lékařství a medicína, různé, technika, filozofie, příroda, cestování, zločin a právo atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, odkazy, Vymalovánky k tisku, Slovník pojmů Co je to?, Nej hry online, info, Vlajky, flags, Seznam vlajek měst České republiky, multimédia, zajímavosti

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Aforismy, výroky, moudrosti, bonmoty, rčení, motta, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, výroky, moudrosti, bonmoty, rčení, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o lži, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

Kameňáky, fóry, ftipy, vtipy, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, ftipy, vtipy, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, frky o zvířatech apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, zadarmo, R, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, Online hry omalovánky, zdroje informací, zábava, Státní vlaječky, prapory, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Full HD tapety na PC, odkaz, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Online hry zdarma
Linky na partnerské weby
Omalovánky - dinosauři
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Eliza Dushku
Doporučené odkazy
Wallpapers na plochu
Partnerské internetové stránky
Nicole Kidman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.